Vestuvinių suknelių tendencijos 2018 m.

Pristatome 2018m. vestuvinių suknelių tendencijas

2018 metų dizainerių kolekcijos pasižymi išraiškingesnėmis formomis, trykšta romantizmu ir jausmingumu. Vestuvinių suknelių gamybai dizaineriai naudoja tik brangius audinius, tokius kaip: atlasas, šilkas, tiulis, nėriniai, žakardinas,organza.
Kaip dekoras, naudojami floristiniai spaudiniai, kailis, plunksnos, karoliukai, ploni nėriniai, siuvinėjimai, aplikacijos, kontrastingi spalvų sprendimai. Taip pat, piešiniai su 3D efektu - didelės apimties gėlės ir žiedlapiai, išgaubti elementai nepaliks abejingos nei vienos merginos. Išsiuvinėtų gėlių aplikacijos ir ornamentai suteikia vestuvinėms suknelėms neįprastą žaismingumą ir šviežumą.

Nuleista pečių linija viena iš ryškiausių 2018 m. tendencijų. Taip dizaineriai pabrėžia moters trapumą ir eleganciją, natūralų moters seksualumą. Suknelės atvirais pečiais su nuleistomis rankovėmis, gausiai puoštomis nėriniais, siuvinėjimais.

Kiekviena mergina svajoja būti princese. Ir jei kukli ir siaura vestuvinė suknelė su nėriniais nėra tai ko norisi, tuomet dizaineriai siūlo alternatyvą . Stilingos vestuvinės suknelės viršuje gali būti nedekoruotos, o akcentas perkeliamas į daugiasluoksnį sijoną.

Kaspinai, ir 2018 metų sezone išlieka populiarūs. Sutinkami jie įvairių dydžių ir formų, juos galima rasti ant juosmens, rankovių, kaklo, jais papuošti diržai.Ši detalė suteikia suknelei unikalumo.


Na, ir kūrybingoms merginoms, dizaineriai siūlo eksperimentuoti su kombinezonais, kostiumėlais su kelnėmis, kurie tvirtai įsitvirtina vestuvių kolekcijose.

Į madą vėl gryžta pirštinės. Nuotakoms dizaineriai siūlo šį nuostabų, moterišką ir išskirtinį aksesuarą. Galima pasirinkti, trumpas, arba ilgas vestuvines pirštines virš alkūnių, nėriniuotas arba matinias.
Kiekvienai merginai vestuvės yra įvykis, kuris lieka atmintyje. Todėl nuotakos drabužių pasirinkimui skiriamas ypatingas dėmesys.

 

www.pija.lt