Tikros vestuvės: Žiedūnė ir Rokas

Pora susipažino Danijoje, kur dabar ir gyvena. Rokas pamatė Žiedūnę danų kalbos kursuose, tačiau meilės istorija prasidejo tik po dviejų metų susitikus Kopenhagoje, lietuvių jaunimo organizacijos renginio metu.  

Rokas ilgai nelaukęs, po gražios 8 mėnesių draugystės Žiedūnę gimtadienio proga nusivežė į Romą ir netikėtai pasipiršo. 

Jaunavedžiai norėjo tobulų vestuvių, todėl nusprendė, kad tokias suorganizuoti padės vestuvių planuotoja. “Mūsų vestuves planavo Jorūnė iš "KM vestuvės". Nuostabus žmogus, padėjo visais klausimais ir skyrė tiek laiko kiek reikėjo. Kartais atrodydavo, jog tik mūsų vestuves planuoja.” 

Kvietimas į vestuves buvo nufilmuotas kelionių metu iki vestuvių, todėl jaunavedžiams nieko nekainavo, o ir svečiams patiko, nes buvo linksmas ir įsimintinas.
Vestuvėse dalyvavo 70 svečių. Šventė vyko nuostabiame, senove ir prabanga alsuojančiame Trakų Vokės dvare.
 

Nuotaka apie makiažą: “Darant makiažą jaunajai, nepamiršti ir jaunikio. Lietuvoje tikriausiai tas nėra įprasta, tačiau nuotraukose geriau atrodysite kartu, jei vyras bus šiek tiek natūraliai pagrimuotas. Tokiu atveju nuotraukose abu jaunieji atrodys vienodų odos spalvos tonų. Tai svarbu ypač, jei vestuves darote žiemą.“

Vestuvių tema buvo "Saldžios šokoladinės vestuvės", nes pora labia mėgsta šokoladą. 'Vestuvių tortas pasirinktas netradicinis – pyragas "Tinginys".


  

Žiedūnė apie fotografo pasirinkimą: “Fotografas, fotografas, fotografas....tai tos paslaugos, kurioms tikrai nesiūlyčiau taupyti. Tą patį girdėjome ir iš daugelio kitų porų. Vis dėlto tikriausiai niekas neatsimins po 10 metų, kokį pagrindinį patiekalą valgėte, ar jis buvo labai skanus, kokios gėlės puošė jūsų stalus ir kokius žaidimus žaidėte ar kalbas girdėjote, tačiau nuotraukos tai tas, kas išliks visam gyvenimui.” 

Vestuvės buvo nufilmuotos naudojant GoPro kamerą, kuri buvo duota svečiams ir ėjo iš rankų į rankas visos šventės metu. Video medžiaga gavosi labai idomi, linksma ir nieko nekainavo.

Svečių gėrimais rūpinosi specialiai užsakyti barmenai, kurie į šventės vietą atvyksta su savo baru. Įdomių kokteilių buvo paiūlyta vaikams, alkoholio negeriantiems bei jo neatsisakantiems svečiams.
 

Žiedūnės patarimas pabaigai, “Jeigu norite, kad šventė būtų tobula, pradėkite planuoti iš anksto, ypač jei negalvojate turėti vestuvių planuotojos, nors tikrai rekomenduoju. Vis dėlto, jei nuspręsite, jog planuotojos nereikia, būtinai užsisakykite koordinatorės paslaugas vestuvių dienai, kuri pasakys svečiams visą svarbią informaciją, pasirūpins vestuvių dienos eiga, detalėmis ir pan. Tam, kad jūs, jaunosios, galėtumėte mėgautis ir džiaugtis diena ir po šventės pasakyti jog tai būvo viena gražiausių ir įsimintiniausių dienų jūsų gyvenime ir svarbiausia - diena be streso!”

Fotografas: Linas Dambrauskas
Makiažas: Ernesta Apavičienė (EA Art)
Šukuosena: Eglė Čiurlytė.
 

2016 m. gruodžio 22 d.

www.pija.lt