Tikros vestuvės: Viktorija ir Marius

Marius ir Viktorija per kartu praleistus metus patyrė daug išbandymų ir be galo daug džiugių akimirkų, kurios padėjo atrasti save ir geriau pažinti vienas kitą. Vestuvių diena pasirinkta neatsitiktinai, tai pažinties ir draugystės ketverių metų sukaktis.

Marius pasipiršo vėlų rudens vakarą, tardamas, kad ilgiau laukti nebegali,  jis užmovė žiedą ant Viktorijos piršto. Pora pradėjo planuoti vestuves. Tai užtruko  devynis mėnesius. 

Šventę jaunavedžiai nusprendė organizuoti patys. Jie norėjo jaukios, tarp artimiausių žmonių praleistos dienos.


  

Viktorija: “Man suknelę siuvo auksarankė jauna dizainerė, kuri įgyvendino visus mano norus. Manau jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai, yra ypač svarbu.”

Viktorija : “Kitas svarbus momentas yra šukuosena ir makiažas, svarbu ne tik žinoti ko nori, bet ir įsitikinti ar viskas būsimai nuotakai tiks, todėl siūlyčiau nepagailėti laiko, pabandyti dar iki vestuvių keletą sušukavimų. Mergvakaris bandomajam makiažui ir šukuosenai manau gali būti labai geras ir praktiškas sprendimas.” 

Nuotakos puokštėje gėlės buvo kvapnios, todėl tai labai malšino jaudulį ir stresą. 

Vakarelis po ceremonijos tesėsi užmiestyje įsikūrusiame restorane be vedėjo ir muzikantų. Marius pasirūpino aparatūra ir sudarė vakaro grojaraštį. Todėl visas vakaras buvo kupinas bendravimo, linksmybių ir šokių.
Viktorija: “Manau tai buvo pats geriausias sprendimas, nes nebuvome įsprausti į jokia programą, buvome užimti vieni kitais ir tuo labai džiaugėmės. Turbūt dėl to ir pinigų sutaupėme. “


 

Nuotakos patarimas: “Svarbu tiksliai išakyti norai, vienas kito supratimas ir bendravimas, taip išsipildomos visos svajones ir visi norai” 

Fotografas - Ramūnas Krikštaponis
Nuotakos šukuosena - Renata Račickienė, "Grožio Artelė"
Puokštė - Gytė Veršilė, "Floros studija"
Jaunųjų drabužiai - "MOLČI" ir "Strellson"

 

www.pija.lt

2016 vasario 9 d.