Tikros vestuvės: Inga ir Giedrius

Inga ir Giedrius - paprasti, draugiški, nuoširdūs žmonės. Savo didžiąjai dienai brendo gana ilgai, iki santuokos draugavo dešimt metų. Per tą laiką spėjo susilaukti sūnelio, kuriam dabar jau keturi metukai. Metai iki santuokos Giedrius visgi žengė pirmąjį žingsnį santuokos link - pasipiršo.

Vestuves jaunavedžiai nusprendė švęsti didesniame svečių rate, kvietė ir gimines, ir šeimos narius.
Vestuvių vedėjas buvo ieškomas pasitelkus interneto pagalbą, tačiau pradėjus jiems skambinti, paaiškėjo, kad visi jau užimti. Tada buvo nuspręsta vestuvių diena perkelti iš šeštadienio į penktadienį ir problemos ne tik nebeliko, bet ir pinigėlių buvo sutaupyta.
Vestuvių vieta praktiškumo sumetimais buvo pasirinkta sodyba netoli namų, kuri pasirūpino ir šventės vaišėmis.

Nuotakos patarimas: “Jei jau kviečiame svečius turime pasirūpinti, kad jie jaustųsi puikiai, juk jie dažniausiai visą dieną beveik nevalgę, tai būtina pasirūpinti tinkamu jų maitinimu.Nesirinkime gurmaniškų patiekalų jei nesame tikri kad svečiai tai mėgsta.”

Vestuvinės suknelės Inga iš pradžių ieškojo nuomos salonuose, tačiau nusivylė kokybe ir kainomis. Suknelę nuotakai pasiuvo auksarankė Lietuvos siuvėja, nes siūti reikėjo pagal nuotakos išmatavimus ir pasakojimus susirašinėjant, bendraujant telefonu (tuo metu būsimi jaunavedžiai dirbo užsienyje). Inga: “Grįžusi į Lietuvą, dvi savaitės iki vestuvių nuvykau pirmam primatavimui, suknelė buvo dar be dekoro detalių bet jau tada man atrodė tobula”.

Apie dekorą: “Didelės reikšmės puošybai neteikėme, ne tai mums buvo svarbiausia, mūsų šventė buvo meilės šventė, mums svarbu buvo mūsų jausmai, žmonės buvę kartu ir geros emocijos o ne jūra gėlių, net svečių prašėme sveikinimui atsinešti tik vieną gėlę. Santuokos ceremonija vyko modernioje, šviesioje bažnyčioje kurią puošėme tik kaspinais ir to pakako, šventės vietos dekoravimui pasirinkome baltas hortenzija kurių mūsų kieme augo devynios galybės, tai sutaupė daugybę pinigų, nusipirkome paprasčiausių pusės litro stiklainėlių, gražios virvės kuria stiklainėlius pririšome prie stulpų juosiančių įvažiavimo į sodybą kelią ir tuose stiklainėliuose pamerkėme hortenzijas, tokių pat stiklainėlių su gėlytėmis pridėliojome ant staliukų lauke, pridėjome žvakių, romantiška, gražu ir nebrangu.”


Ingai ir Giedriui buvo labia svarbu gražiai įsiamžinti, juk vestuvės tik kartą gyvenime. Tuo metu kol jaunieji fotografavosi, svečiams buvo užsakytas pasiplaukiojimas Nemuno upe, su užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais. Nors pasirinkto fotografo paslaugų kainą buvo aukštesnė nei kitų, tačiau su juo buvo maloniausia bendrauti ir nuotraukomis neteko nusivilti.

 

Nuotaka patarimas: “Ko norėčiau palinkėti besiruošiantiems savo šventei, tai kantrybės ir ramybės, žinau kad pasiruošimas šventei tai gražus bet sunkus etapas, retam pavyksta išvengti konfliktų, bet bandykite keisti požiūrį, jei kas nors nesigauna taip kaip norite, raskite alternatyvą, būkite pakantūs vienas kitam o svarbiausia, nesipykite vestuvių dieną juk tai pradžia į jūsų bendrą gyvenimą, juk nesinori kad pradžia būtų negraži.”


 

Fotografas: Martynas Plepys 

www.pija.lt

2016 m. lapkričio 20 d.