Patarimai, kaip sėkmingai parduoti savo suknelę

 •      Kiekviena būsimoji nuotaka, ieškodama savo suknelės internete, susiduria su daugybe skelbimų. Pasidalinsime patarimais, kaip išsiskirti tarp kitų skelbimų, atrodyti patraukliai pirkėjoms ir sėkmingai parduoti savo suknelę.

       1. Nedelsk. Antrą kartą savo vestuvinės suknelės tikrai nesirengsite. Jei iš anksto esate apsisprendusios, kad po vestuvių savo suknelę parduosite, ilgai neatidėliokite jos pardavimo, stenkitės apie suknelės pardavimą kitoms sužinoti kuo anksčiau. Mados, tendencijos keičiasi greitai. Tai, kas šiandien atrodo gražu ir madinga, po poros ar kelių metų paprastai taip jau nebeatrodo. Kuo greičiau pradėję pardavinėti suknelę ne tik padidinsite galimybes ją parduoti, bet ir susigražinsite galimai didžiausią už suknelę sumokėtą sumą.

       2. Išvalyk. Be abejonės, kiekviena būsimoji nuotaka nori nusipirkti švarią suknelę, kurios nebereikės papildomai valyti. Kiekviena parduodama suknelė prieš tai turėtų būti išvalyta drabužių valymu užsiimančiose firmose. Suprantama, kad retai kuri suknelė po vestuvių puotos atrodo nepriekaištingai švariai. Net jei ant jos nėra matomų dėmių nuo šampano, baltojo vyno, suknelę vis tiek nedelsiant reikia valyti. Laikant tokią suknelę spintoje po kurio laiko ant jos gali atsirasti geltonų dėmių nuo užpiltų gėrimų. Prierašas skelbime „suknelė yra visiškai švari, išvalyta valykloje“ skelbimui tikrai suteikia daugiau patrauklumo ir patikimumo.

       3. Tinkamai pateik. Norint sudominti potencialią pirkėją savo suknele, rekomenduojama įdėti kokybiškas nuotraukas, geriausiai atspindinčias suknelę. Įdėjus tik suknelės, pakabintos ant pakabos nuotrauką, sudėtinga suprasti, kaip suknelė atrodo ją apsirengus. Rekomenduoja parodyti, kaip suknelė atrodo visu ilgiu iš priekio ir iš nugaros, detales, kurios Jums atrodo svarbios ir išskirtinės. Jei suknelė turi kokį nors trūkumą (pavyzdžiui, suknelės apačia praplėšta su batelio kulnu, tačiau tokiu atveju ji gali būti trumpinama ir sėkmingai gali papuošti ir kitą nuotaką), rekomenduojama pateikti ir to trūkumo nuotrauką. Jei turite suknelės gamintojo darytas nuotraukas iš jo internetinio puslapio, nepatariame vien jomis apsiriboti skelbime. Potencialiai pirkėjai gali tai pasirodyti įtartinai: kodėl nėra realių suknelės nuotraukų? Ar ji atrodo visai kitaip, nei gamintojo puslapyje? Veikiausiai ji atrodo kur kas prasčiau realybėje, nes jei atrodytų taip pat ar geriau, tai būtų parodoma. Mūsų patirtis rodo, kad skelbimai su realiomis nuotraukomis sulaukia daugiau pasisekimo.

       4. Tinkamai įkainok. Niekam ne paslaptis, kad būsimos nuotakos, pirkdamos suknelę antram jos pasirodymui, siekia originalumo už mažesnę kainą. Žinoma, kuo didesnis skirtumas tarp suknelės pirkimo ir pardavimo kainos, tuo skelbimas atrodys patraukliau. Visuomet smagu nusipirkti originalų, gražų, naujai atrodantį daiktą žymiai pigiau!

       5. Aprašyk. Rekuomenduojame pateikti kuo daugiau informacijos apie suknelę, pabrėžiant kuo ji yra išskirtinė. Be abejonės, Jums ji yra pati pačiausia, nes tai JŪSŲ vestuvinė suknelė! Nors įdedant skelbimą yra pildoma trumpa anketa apie suknelę, aprašyme rekomenduojame dar kartą pabrėžti detales, kurios Jums atrodo svarbios, taip pat parašyti tai, kas Jums atrodo svarbu, bet anketoje nenumatyta. Čia reikėtų paminėti ir trūkumus, jei tokių suknelė turi.

     6. Paskatink. Sakoma, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę. Manome, kad jos gali pagelbėti ir parduodant suknelę. Galbūt turite plaukų papuošalą, pirštinaites ar kitų detalių, kurios buvo kurtos/pirktos specialiai prie šios suknelės? Galbūt šių detalių neketinate parduoti atskirai, nes manote, kad vis tiek prie Jūsų suknelės jos tiko labiausiai? Būsimoji nuotaka, matydama suknelės ir aksesuarų vientisumą, žinodama, kad nebereikės ieškoti aprangos akcentų papildomai, Jūsų skelbimu susidomėti gali jau vien dėl to.

      7. Būk kantri. Kai kurios vestuvinės suknelės parduodamos ypač greitai, kitoms gali prireikti savaičių ir mėnesių. Labai svarbu ir tai, kada suknelė pradedama pardavinėti (dėl ko mes ir rekomenduojama neatidėlioti suknelės pardavimo). Jei naujos šeimininkės suknelei pradedama ieškoti tik vestuvių sezonui pasibaigus, gali būti, kad vestuvinės suknelės pardavimas gali užtrukti. Prisiminkite, Jūs laukiate kitos būsimosios nuotakos su panašiu ūgiu, išmatavimais ir su tuo pačiu įsitikinimu, kad Jūsų suknelė yra pati gražiausia!