Pagrindinės vestuvinių suknelių naujienos 2016 m.

Vestvuvių sezonas eina į pabaigą, bet tik ne vestuvinių suknelių kūrėjams, kurie jau pristatė 2016 metų naujienas. Nors kiekvienas įsivaizduoja, kaip atrodo paprasta vestuvinė suknelė, tačiau bet kuri nuotaka nori atrodyti geriausiai ir neatsilikti nuo mados.  

Grįžtama prie tradicinių suknelių

Mada sukasi ratu. Jei dar vakar nuotakos rinkosi romantiškas ar seksualias sukneles, tai pasirinkus konservatyvią suknelę ateinantį sezoną neprašausite pro šalį. Kad suknelė nebūtų nuobodi, naudojami nėriniai, įvairūs ornamentai, blizgučiai. Šias sukneles į madą gražino dalinai Kate Middleton dėvėdama tradicinio tipo suknelę.

Monique Lhuillier 

Gėlių motyvai

Romantikos išsiilgusi nuotaka ateinančiais metais gali drąsiai rinktis suknelę su įvairiais gėlių motyvais. 


 
Romona Keveza

Suknelė: topas + sijonas

Įžymus vestuvinių suknelių kūrėjai kaip, Mira Zwillinger, Reem Acra, Elizabeth Fillmore, Victoria KyriaKides, siūlo šiek tiek atidengti kūno dalijant suknelę į dvi dalis.


  Mira Zwillinger 

 

Rausvi atspalviai

Dar viena šio pavasario naujiena, tai rausvos spalvos suknelės, kurios bundant gamtai pavasarį padarys nuotaką tikra princese.


 

Pamella Roland


Trumpa vestuvinė suknelė kaip “must have”

Trumpos vestuvinės suknelės taip išpopuliarėjo, kad beveik kiekvienas dizaineris ją siūlo savo naujoje kolekcijoje. Jei diena trumpą suknelę nori vilkėti ne kiekviena, tai vakarinėje vestuvių dalyje tokio rūbo dažnai neatsisakoma. Su trumpa suknele nuotaka gali linksmintis nesuvažytai ir patogiai.


 Oscar De LA Renta


Plunksnos

Lengva ir švelni, tokią suknelę padarys ne tik šilkas, bet ir stručio plunksnos. Sukneles su plunksnomis galite rasti Vera Wang, Jenny Packham, Kelly Faetanini
kolekcijose.

 Kelly Faetanini

Kelnių kostiumas

Nuotakos suknelė kitaip, tai dviejų dalių kelnių kostiumas. Tokį rūbą 2016 m. nuotakai devėti siūlo dizaineriai: Pamella Roland, Naeem Khan, Carolina Herrera.

 
 Carolina Herrera

2016 metų įžymių nuotakų kūrėjų kolekcijos pristatė, kaip matome, nemažai drąsių idėjų, tačiau tik pati nuotaka gali nuspręsti, kokia ji nori būti savo gražiausią gyvenimo dieną.

 

 

www.pija.lt  

2015 spalio 8 d.