Nuotakos puokštė 2016 m.

Nuotakos puokštė- tai jos stiliaus ir ambicijų atspindys. Nuostabios gėlių puokštės daro ne tik didelį įspūdį, bet ir kuria pozityvią emociją, kuri lydi renginio metu ir po jo. Prie nuotakos puokštės vėliau derinami visi kiti gėlių papuošimai: gėlės į plaukus, jaunikio butonjerė, puokštės ant stalų, gėlių dekoracijos.

Tradicinę puokštę keičia laisvesnė

Tradicinė tvarkinga simetriška vestuvinė puokštė nebemadinga nors ir dažnai dar pasirenkama. Dabar dalinai grįžtama į 80-uosius metus, kai tekėjo princesė Diana, kurios rankose buvo puokštė krioklys. Jei dabar paieškos sistemoje google žiūrite, kaip tai atrodė, tikriausia šiek tiek suraukėte nosį, puokštė turi būti adaptuota mūsų laikams.

Fotografija Sylvie Gil

Puokštės su eukaliptu

Visi žinome, kaip puikiai kvepia eukaliptas, o jo grožis vestuvinėje puokštėje taip pat nenuginčijamas. Nuotakos puokštė su eukalipto šakelėmis sukurti labai paprasta: kelios eukliptos šakelės, kelios baltos rožės, gali būti ir eustomos, vėdrynai ar šių gėlių derinys, pridėkime dar kokį patinkanti žalumyną ir turite nuostabią puokštę.

Fotgrafija Lisa Hessel Photography 

Pastelinės puokštės

Pastelinės spalvos madingos visur, ne išimtis ir vestuvinė puokštė.

 

Sodo gėlių puokštės

Turite sodą? puiku ! Jūsų sodo puokštė atspindės Jus, prie gėlių derinama įvairi žaluma bei uogos.

 

Bohemiška puokštė

Išblukusios (pastelinės) gėlės ar neutrali kreminės ir kavos spalvos paletė derinama su plunksnomis bei medžio dekoro elementais.

Fotografija Bethann Greenberg Photography, Brooke Allison Photography

 

Madingos tendencijos pristatytos, belieka išsirinkti krypti. Būkite gražios ir išradingos, pasirinkite puokštę tokią, kuri geriausia atspindės Jus.

 

www.pija.lt

2015 spalio 15 d.