KAS? KODĖL? KAIP?

 • Kas tai Pija.lt ?


  Pija.lt  yra vestuvinių, vakarinių suknelių ir aksesuarų skelbimų bei naujienų internetinė svetainė, kur būsima nuotaka gali rasti išskirtinę suknelę vestuvėms, o ištekėjusi - sėkmingai parduoti savo suknelę ir taip susigražinti dalį išleistų pinigų planuojant vestuves. Juk vestuvinė suknelė dėvima vos kelias valandas, o kainuoja tiek kiek naujas kompiuteris, bet juk Jūs nepirktumėte kompiuterio vienam kartui, ar ne taip? Tai kodėl nesuteikus ir vestuvinei suknelei antrojo šanso padaryti pirmąjį įspūdį?

   

  Svetainėje  galima rasti žinomų Lietuvos dizainerių, garsių užsienio prekės ženklų, siūtų pagal individualius užsakymus vestuvinių suknelių, kurių kaina iki 90 proc. mažesnė.

   

  Kodėl verta naudotis Pija.lt ?

   

  Labai paprasta: kas parduoda - uždirba, o kas perka - sutaupo ne tik pinigų, bet ir laiko, o svarbiausia visi kartu  taip darydami mažiname naujų suknelių siuvimo išteklius  ir taip  tausojame mūsų  Gamtą;

   

   Pija.lt sukurta taip, kad būtų labai paprasta naudotis: jokio skelbimo įkėlimo mokesčio, jokių ilgų registracijų.


  Kaip tai veikia?


  Nėra nieko paprasčiau kaip parduoti ar pirkti suknelę Pija.lt, sistema sukurta taip, kad per kelias minutes galite atsiųsti mums savo skelbimą arba rasti sau tinkančią suknelę.


  Jei norite Parduoti:

   -  Pagrindinėje puslapio juostoje su pele užeikite ant skyrelio "Parduok”, pasirinkite norimą kategoriją ir užpildykite skelbimo duomenis bei įkelkite savo siūlomos prekės nuotraukas. Skelbimų įkėlimas yra nemokamas, prekių kiekis neribojamas.

  Jei sėkmingai Pardavėte prekę:

  - Atsiųskite mums el.paštu info@pija.lt  savo suknelės ID kodą (jis rašomas prie prekės, kai ji patalpinama svetainėje) ir mes Jūsų prekę pašalinsime iš skelbimų.

  Jei norite Pirkti:

  -  Prie kiekvieno skelbimo yra nurodyti pardavėjo kontaktiniai duomenys.